Apie mus

UAB „Priemiestis“ – bendrovė, teikianti plataus spektro pastatų ūkio valdymo, inžinerinių sistemų priežiūros ir gedimų šalinimo, daugiabučių administravimo, patalpų įrengimo ir remonto paslaugas.

Bendrovė nuolat tobulina darbo, aptarnavimo ir suteikiamų paslaugų kokybę, plečia paslaugų spektrą, planuodama ir prisitaikydama prie rinkos pokyčių ieško naujų ir pažangių būdų pasiekti patį geriausią rezultatą. UAB „Priemiestis“ patyręs personalas, atsižvelgdamas į kliento poreikius, pasiūlys sprendimus, atsakys į visus iškilusius klausimus ir padės išspręsti problemas gerinant gerbūvį ir komfortą Jūsų namuose.

Bendrovė priklauso „Inservis“ įmonių grupei, teikiančiai kompleksines pastatų ūkio valdymo, inžinerinių sistemų priežiūros, daugiabučių administravimo, audito ir gedimų šalinimo, patalpų oro kokybės tyrimų, bendrastatybinius įrengimo ir remonto darbus, valymo, teritorijų priežiūros bei kitas pastatų priežiūros paslaugas.

Įmonių grupėje dirba ~ 320 darbuotojų, klientus aptarnaujantį personalą sudaro ~ 270 įvairios kvalifikacijos specialistų. Pagrindiniai įmonių grupės biurai yra Vilniuje, įmonių padaliniai veikia Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Druskininkuose, techninius darbuotojus turime ir Marijampolės, Ukmergės ir Utenos miestuose. Plati veiklos geografija užtikrina kokybišką ir greitą aptarnavimą.

Įmonių grupė teikia paslaugas komerciniams, valstybiniams ir privatiems klientams. Įmonių grupė administruoja ~ 500 daugiabučių namų, virš 10 000 butų, bendras administruojamų daugiabučių namų plotas viršija 500 tūkst. kv.m.

Įmonių grupė nuolat tobulina darbo, aptarnavimo ir teikiamų paslaugų kokybę, plečia paslaugų spektrą, lanksčiai prisitaikydama prie rinkos pokyčių.

K.A.S. Prisijunkite TASKER Prisijunkite Susisiekite